ul. Dworcowa 20/9
41-902 Bytom

tel. 32 282 81 81
tel. 509 223 447
tel. 504 198 530
gg: 4582908, 18465394
kontakt@mozaika-sluby.com.pl
www.mozaika-sluby.com.pl
Wideo

Je艣li zasn臋li Pa艅stwo kiedy艣 na filmie z wesela, lub wi臋cej czasu zaj臋艂o Wam przewijanie co nudniejszych kawa艂k贸w, ni偶 samo ogl膮danie filmu i odpowiada Wam tak przygotowany materia艂, to 藕le Pa艅stwo trafili. W naszym wykonaniu znajdziecie Wasze przyj臋cie skompresowane do 80-90 minut w dynamicznie zmontowanych klipach. Ca艂o艣膰 za艣 jest podana w gustownym etui z p艂yt膮 DVD b膮d藕 BluRay, na kt贸rej to znajdziecie film opisany w specjalnie przygotowanym dla Was menu, kt贸re w przejrzysty spos贸b pozwoli Wam wybra膰 i przej艣膰 do wybranego fragmentu filmu.

Studio fotograficzne

zdjęcia dowodowe, paszportowe, legitymacyjne, prawo jazdy, maturalne, dyplomowe, wiza zdjęcia studyjne, ślubne, komunijne, portretowe, reklamowe, portfolio zdjęcia plenerowe

Pomożemy

w przygotowaniu listy prezentów, wyborze zaproszeń, stylizacji ślubnej, wyborze pojazdu ślubnego, wyborze fotografa i videooperatora, aranżacji kościoła/ USC, wynajęciu miejsca przyjęcia weselnego, zespołu muzycznego/DJ-a, wyborze bukietu ślubnego, tortu weselnego.

Zorganizujemy

zaręczyny, wieczór panieński i kawalerski, oprawę muzyczną ceremonii zaślubin, przewóz gości weselnych, opiekę nad dziećmi w czasie wesela, pokaz fajerwerków, teatr ognia inne atrakcje, poprawiny.